Vítejte na draftsight-forum.cz


Externí reference

  • Autor
  • Zpráva
Offline

endrue

  • Příspěvky: 7
  • Registrován: stř 30. kvě 2018 15:45:53

Externí reference

Příspěvekpon 17. zář 2018 8:03:03

Dobrý den,
mám dotaz ohledně připojení externí reference. V klasickém AutoCadu v nastavení hladin můžu v jednotlivé externí reference zapínat/vypínat (všechny hladiny jednotlivých xrefu). V DraftSightu v hladinách seznam všech referencí není.
Lze toto nastavení někde zapnout nebo se dají jinak ovládat hladiny jednotlivých referencí?
Offline

admin

Administrátor

  • Příspěvky: 305
  • Registrován: úte 09. srp 2011 8:43:40

Re: Externí reference

Příspěvekpát 12. říj 2018 9:03:14

Ahoj
Já tuto možnost ani v ACADu nepoužíval, tak jsem musel trochu procházet informace, ale zdá se, že to DraftSight neumí. Napadla mě ale jedna manuální možnost. Všechny hladiny z externí reference mají v názvu hladiny název externího výkresu. Když si vytvoříš filtr, tak do něj potom lze natáhnout hladiny externí reference. I kdyby jich bylo hodně, tak se dají seřadit hladiny dle názvu a pak už se snadno všechny vyberou a přetáhnou. Sice to nebude reagovat na to, když někdo do externí reference vytvoří novou hladinu, ale třeba to i tak pomůže. Kdybych to špatně vysvětlil, tak se ozvi, dám to do videa.
Admin
Offline

endrue

  • Příspěvky: 7
  • Registrován: stř 30. kvě 2018 15:45:53

Re: Externí reference

Příspěvekčtv 25. říj 2018 8:57:36

Děkuji, to by asi byla možnost.

Video by asi bylo fajn i pro ostatní :)
Offline

admin

Administrátor

  • Příspěvky: 305
  • Registrován: úte 09. srp 2011 8:43:40

Re: Externí reference

Příspěvekpát 26. říj 2018 10:54:03

Dobrá. Není to sice nejideálnější možnost, ale lepší než nic. Dám teda video na fórum, ať je dostupné všem:).
Admin

Zpět na Práce v DraftSight

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron