Vítejte na draftsight-forum.cz


Layouty výchozí nastavení

  • Autor
  • Zpráva
Offline

tomygun

  • Příspěvky: 3
  • Registrován: pon 01. dub 2019 19:26:12

Layouty výchozí nastavení

Příspěvekčtv 20. čer 2019 16:08:49

Dobrý den, měl bych dotaz když potřebuji na novém výkresu tvořit layouty - při otevření správce konfigurace tisku a kepnutí na "Nový" se objeví tabulka hledající výchozí soubor .cfg. Ten však chybí, zkoušel sem importovat layouty z jiného výkresu (autocadu), ale nepovedlo se, neřešil náhodou někdo tento problém?
Offline

admin

Administrátor

  • Příspěvky: 305
  • Registrován: úte 09. srp 2011 8:43:40

Re: Layouty výchozí nastavení

Příspěvekpon 24. čer 2019 10:40:30

Ahoj

Omlouvám se za pozdní reakci. Byl jsem mimo DraftSight. Předpokládám, že žádné svoje vlastní .cfg soubory si nedělal. Jestli nemáš tvořeny žádné úpravy uživatelského prostředí, vlastní knihovny bloků apod, tak by mohlo stačit následující:
Na této cestě:
C:/Users/jméno uživatele/AppData/Roaming/DraftSight
je adresář s číselným názvem. Tam je uloženo nastavení. Tam jsou uloženy tiskové styly. Jestli nemáš žádné změny v nastavení, tak ten soubor přejmenuj např tím, že přidáš _old. To udělej při vypnutém DS. Pak jej pusť znovu. DS si vytvoří ten soubor znovu a tiskové styly už by mělý být ok.

Pokud by nebylo, půjdem jinou cestou.
Dej vědět, jestli se to povedlo.
Ahoj
Admin
Offline

tomygun

  • Příspěvky: 3
  • Registrován: pon 01. dub 2019 19:26:12

Re: Layouty výchozí nastavení

Příspěveksob 10. srp 2019 0:25:51

Zdravím, v pohodě, tak se skutečně znovu při spuštění nakonfigurovalo samo znovu soubor s číslem, ale když dám správce konfigurace tisku/nová konfigurace tisku/ výchozí/ potvrdím tak mi vyjde tabulka vložit konfiguraci .cfg a to i nově vytvořená složka neobsahuje pouze config.map.
Offline

admin

Administrátor

  • Příspěvky: 305
  • Registrován: úte 09. srp 2011 8:43:40

Re: Layouty výchozí nastavení

Příspěvekstř 21. srp 2019 13:29:45

Ahoj. Měl jsem dovolenou. Už jsem zpět. Takže teď se to chová úplně stejně, jako na začátku? Jakou to ukazuje cestu? Mělo by to soubor s konfigacemi tisku hledat tady: C:\Users\ROKYTA\AppData\Roaming\DraftSight\19.0.1347\Print Settings.
Jestli si nainstaluješ nebo máš TeamViewer, tak se můžu připojit na počítač a podívat se na to. Bude to rychlejší.
Admin

Zpět na Práce v DraftSight

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron