Stránka 1 z 1

skupina entit-odebrání

PříspěvekNapsal: ned 15. bře 2020 8:30:37
od mengy
dobrý den,
jsem začátečník v draftsight. chtěl bych se zeptat ohledně entit, vyberu si několik entit, které chci spojit ve skupinu entit a dám "rychle seskupit" vše je OK mám vybrané entity jako jeden blok/skupinu entit., ale nevím jak zrušit tuto skupinu entit, aby se mi to tvářilo zase jako oddělené entity. stále mám v menu "rychle seskupit" a pod tím je "rychle zrušit seskupení", ale to je stále vyšedlé nelze na to kliknout.
děkuju vám petr.

Re: skupina entit-odebrání

PříspěvekNapsal: pon 16. bře 2020 9:37:09
od admin
Ahoj

To je divné, že Ti v nabídce vůbec nesvítí "Rychle zrušit seskupení". Jaký DraftSight máš? (2018,2019, Standard, Profi, vyšší...). Ostatní tlačítka tam máš (např upravit skupinu entit)? Pokud svítí Upravit skupinu entit, tak přes to jde ta skupina taky zrušit. Otestuj, jestli jde aspoň tady to a dej vědět.

Re: skupina entit-odebrání

PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2020 18:22:14
od Martin P.
Ahoj,
mně to také zlobí - po výběru seskupených entit a místní nabídce SkupinaEntit mi to nabídne jen Rychle seskupit (je tam ještě šedivé Rychle zrušit seskupení - ale to je mrtvé). Nouzově jsem to zrušil tak jako u nerozložitelného bloku z AutoCADu - zkopírováním do nového prázdného souboru, kde se to rozpadne samo.

Martin P.