Vítejte na draftsight-forum.cz


Inštalácia DraftSight 2020

  • Autor
  • Zpráva
Offline

sandrino

  • Příspěvky: 2
  • Registrován: sob 20. črc 2019 8:58:38

Inštalácia DraftSight 2020

Příspěvekúte 14. dub 2020 13:52:30

Nemôžem dokončiť inštaláciu aktuálnej verzie DraftSight; pred finišom sa objaví hláška: Error 1325.vc Projects is not a valid short file name. Tá istá hláška sa mi objaví aj pri odinštalovaní DraftSight 2019 SP2, takže k odinštalácii ani neprišlo a stále mám funčnú verziu 2019. Poradí mi niekto?
Offline

admin

Administrátor

  • Příspěvky: 305
  • Registrován: úte 09. srp 2011 8:43:40

Re: Inštalácia DraftSight 2020

Příspěvekúte 14. dub 2020 16:02:08

Ahoj

Příčinou by mohlo být, že se disk rozdělil na několik oddílů a ty se přejmenovaly. Operační systém pak pořád odkazuje k těm původním názvům a proto nejde odinstalovat 2019 a nainstalovat 2020. Mohlo by pomoci to, že se upraví registry windows. Chce to ale být opatrný a raději si vytvořit zálohu systému.
Pak udělat následující:

Stisknout klávesy Win + R.
Do okénka zapsat Regedit a Enter
V registru najít větev HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders. Tady zkontrolovat správné zadání cesty k mým osobním složkám. Měly by vést na skutečné názvy disků. Po poklikání to lze změnit.
To stejné i tady: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders.
Pak restartovat a zkusit znovu odinstalaci.
Jestli ale není bezpodmínečně nutné mít DS2020, tak bych si nainstaloval DraftSight64_2019_SP3. DS2020 je SP0 a ta není většinou úplně stabilní a může padat nebo dělat jiné neočekávané potíže.
Admin

Zpět na Instalace, aktivace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron