Vítejte na draftsight-forum.cz


Kolik aplikace DraftSight stojí?

  • Autor
  • Zpráva
Offline

admin

Administrátor

  • Příspěvky: 268
  • Registrován: úte 09. srp 2011 8:43:40

Kolik aplikace DraftSight stojí?

Příspěvekpát 12. dub 2019 19:08:27

Do verze DraftSight 2018 včetně bylo možné využívat bezplatnou licenci DraftSight Individual (dříve DraftSight Free).
V současné době již však není tato licence oficiálně v nabídce.

Všechny tyto bezplatné licence byly ode dne 31.12.2019 postupně ukončovány. Všechny úrovně DraftSight jsou nově rozšířeny o další funkce a také zpoplatněny.

Počínaje datem 1.9.2021 dochází k ukončení prodeje nejnižší úrovně DraftSight STANDARD. Tato licence je doteď nabízena jako roční předplatné.
Oficiálním důvodem je, že výrobce by rád nabízel více možností a lepší servis zákazníkům, než poskytuje DraftSight v úrovni STANDARD. Dále tedy bude nabízet pouze vyšší úrovně PROFESSIONAL, PREMIUM a síťové licence ENTERPRISE a ENTERPRISE PLUS. Stávající licence STANDARD budou nadále funkční. Po skončení předplatného je bude zákazník moci znovu obnovovat.


Nově je DraftSight nabízen v úrovních Professional, Premium, Enterprise a Enterprise Plus.

Úrovně Professional a Premium jsou nabízeny pouze jako roční předplatné: Professional 199€, Premium 499€. Všechny ceny jsou uvedeny bez 21% DPH. Nákup je dostupný z webu prodejce.

Pro úrovně Enterprise a Enterprise Plus je situace komplikovanější. Jedná se o síťové licence a jsou nabízeny jako roční předplatné nebo trvalá licence s údržbou nebo bez (min 2 lic.). Od toho se odvíjí různé ceny. Pokud chcete některou z těchto verzí zakoupit, spojte se s prodejcem. Ten Vás kontaktuje a seznámí s dalšími informacemi (což ale samozřejmě neznamená, že musíte DraftSight koupit).

Licence Enterprise je nabízena jako roční předplatné v hodnotě 399€ nebo jako trvalá licence za cenu 499€ s možností údržby za 299€.

Licence Enterprise Plus je nabízena jako roční předplatné v hodnotě 699€ nebo jako trvalá licence za cenu 899€ s možností údržby za 499€.
Všechny ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

Obsah jednotlivých úrovní software najdete v sekci Obecný popis DraftSight.
Admin

Zpět na Obecné dotazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron