Vítejte na draftsight-forum.cz


Co je DraftSight?

  • Autor
  • Zpráva
Offline

admin

Administrátor

  • Příspěvky: 84
  • Registrován: úte 09. srp 2011 8:43:40

Co je DraftSight?

Příspěvekpát 11. kvě 2018 8:48:23

Software DraftSight od společnosti Dassault Systèmes je profesionální otevřený 2D CAD produkt. Lze v něm prohlížet, editovat a zejména vytvářet soubory v .dwg i .dxf formátu. Je kompatibilní s programem AutoCAD. Produkt je postaven na vyspělé technologii a je určen pro konstruktéry, designéry ale i studenty využívající platformy Windows, Mac nebo Linux.

Software disponuje intuitivním rozhraním, které je dobře známé uživatelům tradičních 2D CAD aplikací. Podporovanými formáty souborů jsou. dwg a .dxf. V obou případech DraftSight poskytuje kompatibilitu se soubory od verze R12 až po nejnovější.

DraftSight je k dispozici v bezplatné verzi DraftSight Individual (dříve DraftSight Free) a placených verzích DraftSight Professional a DraftSight Enterprise. DraftSight v úrovni Professional lze také vyzkoušet v rámci 30denní zkušební verze zdarma.

Po stažení a instalaci se lze zaregistrovat na komunitním fóru DraftSight, kde uživatelé získají přístup k množství vzdělávacích materiálů. Hlavním přínosem jsou výuková videa, názorné kurzy, blogy, webové semináře a online diskuze, ve kterých lze s ostatními členy diskutovat své názory na různá témata. Více o možnostech vzdělávání najdete zde.

Společnosti mohou využít zpoplatněné technické podpory, která zahrnuje telefonickou, emailovou a vzdálenou pomoc, stejně jako poskytnutí síťových licencí a podporu prostředí API. Více informací ke všem možnostem technické podpory je uvedeno zde.
Admin

Zpět na Obecný popis DraftSight

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron