Vítejte na draftsight-forum.cz


Co je DraftSight?

  • Autor
  • Zpráva
Offline

admin

Administrátor

  • Příspěvky: 190
  • Registrován: úte 09. srp 2011 8:43:40

Co je DraftSight?

Příspěvekpát 12. dub 2019 15:04:22

Software DraftSight od společnosti Dassault Systèmes je profesionální otevřený 2D CAD produkt. Lze v něm prohlížet, editovat a zejména vytvářet soubory v .dwg i .dxf formátu. Je kompatibilní s programem AutoCAD. Produkt je postaven na vyspělé technologii a je určen pro konstruktéry, designéry ale i studenty využívající platformy Windows, Mac nebo Linux.

Software disponuje intuitivním rozhraním, které je dobře známé uživatelům tradičních 2D CAD aplikací. Podporovanými formáty souborů jsou. dwg a .dxf. V obou případech DraftSight poskytuje kompatibilitu se soubory od verze R12 až po nejnovější.

V roce 2019 dochází u softwaru DraftSight k významným změnám. Nejzásadnější je ukončení platnosti všech free verzí. Jejich fungování bude zastaveno ke dni 31.12.2019. Poté již nebude možno free verze využívat a ani nebudou v nabídce programu. Všechny jeho úrovně jsou nově rozšířeny o další funkce a také zpoplatněny.

Kromě tohoto fóra se mohou uživatelé také zaregistrovat na celosvětovém webu DraftSight, kde získají přístup k množství vzdělávacích materiálů. Hlavním přínosem jsou výuková videa, názorné kurzy, blogy, webové semináře a online diskuze, ve kterých lze s ostatními členy diskutovat své názory na různá témata. Více o možnostech vzdělávání najdete zde.

Společnosti mohou využít zpoplatněné technické podpory, která zahrnuje telefonickou, emailovou a vzdálenou pomoc, stejně jako poskytnutí síťových licencí a podporu prostředí API. Více informací ke všem možnostem technické podpory je uvedeno zde.
Admin

Zpět na Obecný popis DraftSight

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron