Vítejte na draftsight-forum.cz


Nákup Draftsight

  • Autor
  • Zpráva
Offline

admin

Administrátor

  • Příspěvky: 253
  • Registrován: úte 09. srp 2011 8:43:40

Nákup Draftsight

Příspěvekúte 19. lis 2019 18:03:37

Od 1.1.2020 je DraftSight oficiálně dostupný pouze v úrovních, které jsou zpoplatněny. Dříve často využívaná free verze není dostupná.
DraftSight je nabízen na e-shopu, kde si zvolíte, jakou úroveň byste chtěli zakoupit. Pevné licence
(DraftSight Standard, DraftSight Professional a DraftSight Premium) jsou nabízeny jenom jako roční předplatné. Vyberete si danou licenci, zadáte potřebné údaje koupi a následně e-mailem obdžíte veškeré potřebné informace (instalace, aktivační kód, fakturace...). Program bude fungovat 1 rok. Před koncem předplatného obdržíte e-mail s informací o blížícím se vypršení licence. Bude také obsahovat platební informace k jejímu prodloužení. Pokud se rozhodnete pokračovat, po platbě obdržíte licenční číslo (čísla) a DraftSight je prodloužen o další rok. V případě, že již nemáte o další pokračování zájem, licence je po vypršení stávajícího předplatného automaticky deaktivována.

Licence označené jako DraftSight Enterprise a DraftSight Enterprise Plus jsou síťové. Většinou je využívají firmy, které potřebují více licencí a jejich jednodušší správu a možnost "vypůjčovat si" licence na jednotlivé počítače zaměstnanců, kteří tak můžou mít licenci na určitý čas a pak ji zase vrátí. Tyto licence se nabízejí jako roční předplatné, nebo jako licence trvalé.
Pokud máte o síťové licence zájem, spojte se s prodejcem. Ten Vás kontaktuje a seznámí s dalšími informacemi.

Ceny DraftSight
Admin

Zpět na Nákup DraftSight

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron