Vítejte na draftsight-forum.cz


skupina entit-odebrání

  • Autor
  • Zpráva
Offline

mengy

  • Příspěvky: 2
  • Registrován: ned 23. úno 2020 17:43:43

skupina entit-odebrání

Příspěvekned 15. bře 2020 8:30:37

dobrý den,
jsem začátečník v draftsight. chtěl bych se zeptat ohledně entit, vyberu si několik entit, které chci spojit ve skupinu entit a dám "rychle seskupit" vše je OK mám vybrané entity jako jeden blok/skupinu entit., ale nevím jak zrušit tuto skupinu entit, aby se mi to tvářilo zase jako oddělené entity. stále mám v menu "rychle seskupit" a pod tím je "rychle zrušit seskupení", ale to je stále vyšedlé nelze na to kliknout.
děkuju vám petr.
Offline

admin

Administrátor

  • Příspěvky: 305
  • Registrován: úte 09. srp 2011 8:43:40

Re: skupina entit-odebrání

Příspěvekpon 16. bře 2020 9:37:09

Ahoj

To je divné, že Ti v nabídce vůbec nesvítí "Rychle zrušit seskupení". Jaký DraftSight máš? (2018,2019, Standard, Profi, vyšší...). Ostatní tlačítka tam máš (např upravit skupinu entit)? Pokud svítí Upravit skupinu entit, tak přes to jde ta skupina taky zrušit. Otestuj, jestli jde aspoň tady to a dej vědět.
Admin
Offline

Martin P.

  • Příspěvky: 21
  • Registrován: úte 27. srp 2019 8:28:24

Re: skupina entit-odebrání

Příspěvekpon 20. dub 2020 18:22:14

Ahoj,
mně to také zlobí - po výběru seskupených entit a místní nabídce SkupinaEntit mi to nabídne jen Rychle seskupit (je tam ještě šedivé Rychle zrušit seskupení - ale to je mrtvé). Nouzově jsem to zrušil tak jako u nerozložitelného bloku z AutoCADu - zkopírováním do nového prázdného souboru, kde se to rozpadne samo.

Martin P.

Zpět na Práce v DraftSight

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron