Vítejte na draftsight-forum.cz


Kolik aplikace DraftSight stojí?

  • Autor
  • Zpráva
Offline

admin

Administrátor

  • Příspěvky: 211
  • Registrován: úte 09. srp 2011 8:43:40

Kolik aplikace DraftSight stojí?

Příspěvekpát 12. dub 2019 19:08:27

Do verze DraftSight 2018 včetně je možno využít bezplatnou licenci DraftSight Individual (dříve DraftSight Free).
V současné době již však není tato licence oficiálně v nabídce a stáhnout ji lze pouze volně na internetu.

Všechny tyto bezplatné licence však budou ukončeny ke dni 31.12.2019. Poté již nebude možno free verze využívat a ani nebudou v nabídce programu. Všechny jeho úrovně jsou nově rozšířeny o další funkce a také zpoplatněny.

Nově je DraftSight nabízen v úrovních Standard, Professional, Premium, Enterprise a Enterprise Plus na stránkách výrobce www.draftsight.com. Zde jsou uvedeny ceny pro úrovně Standard, Professional a Premium. Ty jsou nabízeny pouze jako roční předplatné: Standard-99$, Professional-199$, Premium-499$.

Pro úrovně Enterprise a Enterprise Plus je situace komplikovanější. Jedná se o síťové licence a jsou nabízeny jako roční předplatné nebo trvalá licence s údržbou nebo bez (min 2 lic.). Od toho se odvíjí různé ceny. Pokud chcete některou z těchto verzí zakoupit, spojte se s prodejcem. Ten Vás kontaktuje a seznámí s dalšími informacemi (což ale samozřejmě neznamená, že musíte DraftSight koupit).

Licence Enterprise je nabízena jako roční předplatné v hodnotě 399$ nebo jako trvalá licence za cenu 499$ s možností údržby za 299$.

Licence Enterprise Plus je nabízena jako roční předplatné v hodnotě 699$ nebo jako trvalá licence za cenu 899$ s možností údržby za 499$.

Obsah jednotlivých úrovní software najdete v sekci Obecný popis DraftSight.
Admin

Zpět na Obecné dotazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron